loading

Merkezi Uydu Anten Sistemleri

Merkezi Uydu Anten Sistemleri

Merkezi Uydu Anten Sistemleri

Merkezi uydu sistemleri, merkezi uydu sistemi santralleri, merkezi uydu sistemleri fiyatları, merkezi uydu santrali, merkezi sistem uydu fiyatları.

Merkezi uydu sistemleri apartman ve sitelere ayrıca iş merkezleri, oteller gibi çok abone gerektiren yerlere kurulması planlanan sistemlerdir. Bir sefere mahsus vereceğiniz merkezi uydu anten sistemi ücreti ile rahat bir televizyon keyfine ulaşmanız çok daha kolay olacaktır. Ekstra kanal ücretlerinden arınırken, birçok yerli ve yabancı uydu yayınını ücretsiz olarak seyretmenin keyfine varacaksınız. Ayrıca en  büyük avantajlarından biride binaların dış yüzeyinde oluşan çanak anten kirliliğinin önüne geçilmiş ve çatılara kurulmuş bireysel çanak antenlerin arızalanması durumunda sıklıkla çatıya çıkılarak istemeyerek’de olsa kiremitlerin kırılmasına, çatı akmalarına, çatıda oluşabilecek deformasyonun önüne geçilmiş olmasıdır.

Merkezi uydu anten sistemleri genellikle üç uydu antenli (Türksat-Hotbird-Digitürk) kurulan sistemlerdir. 2000’e yakın yerli ve yabancı kanalı ve ekstra çanak anten kurulumu gerektirmeden ücretli platformlar olan Digitürk ve Dsmart yayınlarını üye olarak seyredebilmeye olanak sağlar. İsteğe bağlı olarak tek uydu antenli kurulabileceği gibi dört çanak antenli kurularak kanal sayısı arttırılabilir.

Merkezi uydu sistemleri fiyatları, abone sayısı, kullanılan malzeme kalitesi, binanın fiziksel durumu ve yapılacak işçiliğe göre değişiklik göstermektedir. En doğru merkezi uydu sistemi fiyatları, binada keşif yapılarak uygulanacak işin niteliğine göre verilebilir. Merkezi uydu sistemi kurulumu için ücretsiz keşif talebinde bulunabilir, profesyonel destek alabilirsiniz.

Merkezi uydu sistemleri bakım, çanak anten servisi olarak, merkezi sistem d smart sinyal sorunu, merkezi sistem uydu sorunları, merkezi uydu sistemlerinde kanal ayarlama, uydu çanak anten santral kurulumu, merkezi uydu sistemleri montajı, merkezi uydu sistemleri servisi, digiturk binada ortak canak ayarı gibi ihtiyaçlarınızda bizleri arayabilir teknik servis talebinde bulunabilirsiniz.